Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jméno   květ typ šlechtitel reg.číslo
Aeolian Wasp          
AE Sharlene Nostalgie     standard Archipov  
AE Rouge et Noire   ae-rouge-et-noire.jpg   Archipov  
AN Rio Rita          

Ajohn´s Raquel

   ajohn--s-raquel.jpg  semimini trailer Arne Johansson  
Ajohn´s Shimmering Star    ajohn-s-shimmering-star.jpg   Arne Johansson  
Ajohn´s Water Lily    ajohn-s-water-lily.jpg standard Arne Johansson  
Ajohn´s Yellow Submarine    ajohn-s-yellow-submarine.jpg standard Arne Johansson  
Alamo Flame   Obrazek standard H.Pittmann 8393/8.3.1996
Alamo Jester   Obrazek standard
pestrolistá
H.Pittmann  
Arapahoe    arapahoe1.jpg velká K.Stork 7706/15.6.1992
Arcturus    arcturus-1.jpg standard J.Eyerdom  
Berry Happy     standard B.Johnson  
Blushing Ivory   20150504_192912.jpg standard S.Sorano 7942/8.10.1993
Brazos Belle     miniatura L.Ray 5232/9.4.1983
Buckeye Saucy Irish   canon-014.jpg   P.Hancock  
California Victory     semimini LLG  
Carnation Sprinkles    carnation-sprinkles.jpg

standard

chiméra

P.Sorano  
Cupid's Jewell          
Dark Night of the Soul   detail-kvetu.jpg semimini McDonald 10301

DS Siiaiushchii Kolokolchik

DS-Сияющий Колокольчик

      Dimetris  
EK Koroleva Bala       E.Korsunova  
Ekho Karnavala   detail-echo-karnavala.jpg      
Ellie Gardner     standard P.Harris 7261/24.11.1989
Fredete's  Sweet Jenny    fredete-s-sweet-jenny.jpgfredete-s-sweet-jenny.jpg standard I.Fredette 7306/1.3.1990
           
Grandma's Love     semimini LLG 9926/22.3.2008
Granger´s Carnival       Eyerdom 4298/21.2.1981
Hyla's Cricket Song    

mini

girl list

H.Corbin  

Chimpansy

  Obrazek mini A.Murphy 7393/2.7.1990
Imp's Beta Blocker          
Imp's Lil Deathcap          
Irish Flirt   Obrazek semimini S.Sorano 7577/7.11.1991
Irish Laughter   irish-laughter.jpg standard LLG/D.Herringshaw 9527/17.12.2005
Irish Sweeps     standard Laufer  
Island Rose     standard S.Sorano  
Jolly Jubilee     mini H.Pittman 9908/3.7.2008
K Voiaz       E.Kraiduba  
Lacey's Determination     standard LLG  
LE Aisedora   20160623_061015-x-le-aisedora.jpg   E.Lebetskaia  
Le Begelteize       E.Lebetskaia  
LE Fuchsievoe Kruzhevo     standard E.Lebetskaia 10256/1.2.2010
LE Kolca Saturna       ELebetskaia  
LE Luntik       E.Lebetskaia  
LE Margarita       E.Lebetskaia  
LE Mozaika       E.Lebetskaia  

LE Parizski Tainy

      E.Lebetskaia  
Leshii     standard B.Makuni 9609/27.1.2006
Little Bussy Body          
Little Darlin          
Little Chaterbox          
Little Seagull    

chimera

trailer

E.Savage  
Mac's Momentary Meltdown   mac-s-momentary-meltdown.jpg.jpg mini G.McDonald 9879/31.1.2008
Mac's Kup  O' Kindness     mini G.McDonald 10503/2.2.2012
Mac's Scorching Sun    mac-s-scorching-sun.jpg semimini G.McDonald 10510/2.2.2012
Mac's Smolderig Sapphire       G.Mc.Donald  
Mac´s Carnival Clown    mac-s-carnival-clown.jpg  semimini  G.McDonald  9470/29.9.2005
Mac's Walkabout Uluru     semimini G.McDonald 10515/2.2.2012
Ma's King Carnival   ma-s-king-karnival-kvet.jpg standard chimera O.Robinson 9693/10.11.2006
Ma´s Hickies   Ma´s Hickies

standard

chiméra

O.Robinson 10133/16.9.2009
Ma´s Ching Dynasty   ma--s-ching-dynasty.jpg  standard  O.Robinson  9690/10.11.2006
Ma´s Mardi Gras    ma--s-mardi-grass.jpg

standard

chiméra

O.Robinson 9694/10.11.2006
Ma´s Prince Froggie    ma--s-prince-froggie.jpg standard
pestrolistá
O.Robinson 9458/30.7.2005
N Avatar   n-avatar-kvet.jpg   N.Berdnikova  
N Diumovochka       N.Berdnikova  
N Sofia       N.Berdnikova  
N Tichyj Omut       N.Berdnikova  
Organdy Trinket       E.Champion  
Parnikovyi Effekt       Morev  
Peppermint Girl     mini H.Pittman  
Perfect Harmony     standard P.Sorano/LLG 10237/27.1.2010
Podvenechnaia   Obrazek standard K.Morev 9560/17.1.2006
Psychedelic Show    psychedelic-show.jpg chimera P.Sorano/LLG 10413/10-3.2011
Ramblin´Silver   Obrazek semimini
trailer
S.Sorano 6750/2.11.1987
Rob´s Boodoggle   Obrazek semimini R.Robinson 7880/2.6.1993
Rob's Cool Fruit     semimini R.Robinson 8608/31.5.1997
Rob´s Dandy Lion     semimini
zvonek
R.Robinson 7731/6.7.1992
Rob's Flim Flam       R.Robinson 7885/2.6.1993
Rob's Fuzzy Navel       R.Robinson 8735/25.7.1998
Rob's Hallutination     semimini R.Robinson 8453/23.5.1996
Rob´s Hopscotch     semimini R.Robinson 7888/2.6.1993
Rob´s Humpty Doo     semimini
trailer
R.Robinson 8456/23.5.1996
Rob's Chilly Willy     mini R.Robinson 9461/30.7.2005
Rob's Loose Noodle     mini R.Robinson 9038/31.5.2001
Rob´s Love Bite  
Obrazek
mini R.Robinson 9039/31.5.1991
Rob´s Lucky Charm   Obrazek mini
chiméra
R.Robinson 9293/21.11.2003
Rob´s Lucky Number sport   img_0789.jpg mini
chiméra
R.Robinson 9802/14.4.2007
Rob's Mango Mongo     semimini R.Robinson 9127/31.5.2002
Rob's Miss Sniffles     semimini R.Robinson 8812/31.5.1999
Rob´s Pewter Bells   Obrazek semimini R.Robinson 7740/6.7.1992
Rob's Puddy Cat     semimini R.Robinson 7563/28.10.1991
Rob's Wagga Wagga     semimini trailer R.Robinson 8071/5.3.1994
Rob´s Whatever    rob-s-whatever.jpgrob-s-whatever.jpg

semimini

chiméra

R.Robinson 7567/28.10.1991
Rob's Whoa Nellie     semimini R.Robinson 8617/31.5.1997
RS Arlekino       Repkina  
RS Akvamarin       Repkina  
RS Izumrudnyi Bereg    20150623_195334.jpg   Repkina  
RS Ledinayia Roza       Repkina  
RS Lesnoe Kruzhevo       Repkina  
RS Liusi   rs-liusi.jpg   Repkina  
RS Morskoe Chudo       S.Repkina  
RS Morskoi Priboi        S.Repkina  
RS Nocnee Randevu sport   le-nocnee-randevu.jpg   S.Repkina  
RS Richard       S.Repkina  
RS Sheik       S.Repkina  
RS Tainstvenyii Strannik   rs-tainstvennyi-strannik.jpg standard S.Repkina 9778/2.5.2007
RS Tanets Ognia   rs-tanets-ognia.jpg   S.Repkina  
RS Vesenii Potselui       S.Repkina  
RS Zabijaka   detail.jpg   S.Repkina  
Senk's Azalea Trail     mini trailer R.Follett/D.Senk 9845/30.1.2008
Senk's Merlot sport     semimini trailer    
Senk's Neverland Dream          
Senk's Vespa Verde     semimini R.Follett/D.Senk 9783/30.1.2008
           
Sierra Sunrise     semimini S.Sorano/LLG 10243/27.1.2010
SK Romans     "wasp" Kuznetzov  
Susie Sunshine     standard S.Sorano  
Sky Bells     mini A.Muphy  
Smokey Moon   Obrazek standard S.Sorano 7597/7.11.1991
Sunkiseed Rose     standard Lyons 9445/17.12.2005
Sweet     chimera    
Timeless Memory   timeless-memory.jpg standard LLG/P.Sorano 9962/22.3.2008
Vodianoi   20160724_192618-xx.jpg      
Wizard's Prankster   wizard-s-prankster.jpg

standard

"wasp"

S.Jones 9734/26.3.2007

 Červeně psané fialky už ve sbírce nemám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář